اولین المپیکی ایران در جام جهانی باکو سیزدهم شد
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ | کد خبر: ۳۷۷۲۲۸۷۶
سه نماینده تپانچه زنان ایران در مسابقات تیراندازی جام جهانی باکو به فینال نرسیدند.
به گزارش ایران اکونومیست، در نخستین روز مسابقات تیراندازی جام جهانی باکو دختران ایران در تپانچه بادی ۱۰ متر مسابقه دادند که به فینال این ماده راه نیافتند.
در این روز هانیه رستمیان با امتیاز ۵۷۷.۱۹ در رده سیزدهم ایستاد. زینب طوماری با رکورد 571 در رده سی و پنجم و گلنوش سبقت اللهی با رکورد 567.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
*نتایج مرحله مقدماتی و فینال تپانچه بادی زنان:
هانیه رستمیان سیزدهم
زینب طوماری سی و پنجم
گلنوش سبقتاللهی پنجاه و سوم
* نتایج مرحله مقدماتی و فینال تپانچه بادی مردان:
سجاد پورحسینی ششم مقدماتی و .. فینال
امیر جوهری خو پانزدهم
وحید گلخندان شانزدهم
محمدرسول عفتی چهل و هشتم
جواد فروغی پنجاه و نهم
جام جهانی تیراندازی باکو از امروز آغاز شده است و ۱۶ نماینده ایران در این رقابتها مسابقه خواهند داد.
منبع: خبرگزاری ایسنا برچسب ها: تیم ملی تیراندازی
منبع: ایران اکونومیست
کلیدواژه: تیم ملی تیراندازی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت iraneconomist.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «ایران اکونومیست» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۷۷۲۲۸۷۶ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
جام جهانی تیراندازی| تیم میکس تفنگ ایران در جایگاه نهم ایستاد
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، در پایان دور مقدماتی تیم دوم ایران با ترکیب شرمینه چهل امیرانی و امیر محمد نکونام با ۶۲۹ امتیاز در رده نهم ایستاد و دیگر تیم میکس ایران با ترکیب فاطمه امینی و پوریا نوروزیان امتیاز ۶۲۲/۱ را ثبت کرد.
دو تیم میکس از چین در جایگاه اول و دوم ایستادند و تیم ایتالیا سوم شد.
برنامه روز چهارم این مسابقات به شرح زیر است:
یکشنبه، ۱۶ اردیبهشت:
مقدماتی تپانچه ۲۵ متر زنان (دقت) ساعت ۸:۳۰ (هانیه رستمیان و گلنوش سبقت الهی)
مقدماتی تفنگ ۱۰ متر مردان ساعت ۸:۳۰ (پوریا نوروزیان- امیر محمد نکونام)
مقدماتی تفنگ ۱۰ متر زنان ساعت ۱۲:۴۵ (فاطمه امینی، شرمینه چهلامیرانی و نجمه خدمتی)
انتهای پیام/